Esileht Imetamine Imetavad emad- kas ja kui palju tarbite alkohoolseid jooke? RE: Imetavad emad- kas ja kui palju tarbite alkohoolseid jooke?

Postitas:
Astra

RE: Imetavad emad- kas ja kui palju tarbite alkohoolseid jooke?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Muuseas uuema aja imetamissoovitused on, et isegi kui emme on klaasikese veini joonud ja laps ärkab ajal, kui veel emal alkohol veres, siis soovitatakse ikkagi anda lapsele rinda, mitte rpa. Ma ei tea täpselt, et miks. Kes tahab, võib uurida, mis uuring see oli. Lugesin kuskilt poole silmaga.[/tsitaat]

Rinnapiim väikese lisandiga on ikkagi parem kui piimasegu. Seega kui ema on võtnud pokaali veini ja laps ärkab, siis igatahes pigem laps rinnale. Hea oleks loomulikult, kui pokaalist oleks möödas 2-3h.
See, et segu on kaunis pakendis, mõjuvate reklaamlausetega, psüholoogiliselt hästi mõjuva valge värvusega (järelikult puhas) ja igas toidupoes müügil, ei tähenda, et see oleks parim valik meie laste kasvamiseks. Rinnapiim on luksuskaup, mida konkreetne ema saab pakkuda just oma lapsele.
Segu on kokteil keskmistest ja ega me tegelikult tea, kuidas seda valmistatakse, mida sinna sisse pannakse ja kuidas see lapsele mõjub.

0
0
Please wait...