Esileht Kodunurk Jagage nippe,kuidas hoida elamine pidevalt korras? RE: Jagage nippe,kuidas hoida elamine PIDEVALT korras?

Postitas:

Meil on ka pidev kaos. Ühe nurga saan korda , teine juba tagurpidi. 1,5 aastane möllab täiega, 9 aastane lihtsalt ei pane asju ära ilma ütlemata. Väga mõtetu töö see koristamine, aga ilma ka ei saa siis pole endal hea olla. Vahepeal proovisin nii, et teen alles siis, kui lapsed magavad, no siis sisustan terve vabaaja, mis mõeldud endale- kraamides. Meil on mänguasjakastid, on lastel oma tuba. Ikka on keegi, kes tuleb klaasiga elutuppa, viskab esikus jope maha, titt tõmbab raamtud riiulist ja kui köögis kedagi ei ole hiilib sinna maitseaineid sorteerima. Täna leidsin arvuti laua alt kaerahelbeid, külmikust närimisrõnga. Lillemuld on pidevalt põrandal, ometi on ka kaitsevõrk peal, ikks suudab väike näpp uuristada palju vaja….Ülemiselt korruselt meeldib ka asju alla visata, seega pean väga jälgima, mis kõige noorema käe ulatusse satub. Lendavad riided, mänguasjad,kummikindad, saunalinad. Ma ei saa ju kapi uksi lukku panna ja koguaeg vaid laps puusal kodus olla. Vist on see aeg vaja üle elada ja eks iga laps ka erinev.
Mehe tagant koristan ka, paraku olen ka selline, kes eelistab ise kärmelt ära teha, kui joriseda ja paluda abi, et teda dresseerida, energiat kulub vähem…
Seega nippe mul ei ole, tean vaid seda, et peamised lagastajad siiski lapsed ja, kui nemad sirguvad läheb lihtsamaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.