Esileht Kodunurk Jagage nippe,kuidas hoida elamine pidevalt korras? RE: Jagage nippe,kuidas hoida elamine PIDEVALT korras?

Postitas:

Mul on üks väikelaps ja lohakas mees. Kumbagi ei ole õnnestunud dreseerida. Nipp on see, et koristan jooksvalt iga natukese aja tagant. Iga päev võtan tolmuimejaga ja märja lapiga üle. Ja ikka on toad kohutavalt segamini. Kui jätsin ÜHE päeva koristamisel vahele, siis mees tuli koju ja ütles, et mis lapselt siis täna viga oli, et niimoodi on laamendanud. Tegelikult ei olnud lapsel midagi viga, selline seis ongi meil iga päev, kui ma ei korista vähemalt kaks tundi päevas. Täielik siiber on sellest ees. Mees on ka selline, et kui tema koos lapsega koju jätta, siis tema ei korista mitte midagi. Mina siis tulen koju ja hakkan koristama enne magamaminekut. Hommikul taas samas rütmis.

Ise olen mõtisklenud küll, et on ka teisiti võimalik. Esiteks panna ära kõik mänguasjad, ainult paar tükki välja korraga. Siis sahtlid kõik kinni. Üleüldse terve tuba enam-vähem lagedaks. Mida vähem asju, seda vähem on võimalik midagi segi ajada. Ise pole seda veel ette võtnud, aga peaks. Meil on kaks korrust, peaks kõik esimeselt korruselt ära viima, siis oleks ehk enam vähem kord majas. Tolmuimejaga võtmine iseenesest ei ole väga suur töö, kui kõik asjad ära panna, annaks ehk 20 minuti koristamisega iga päev piirduda ja oleks elamine korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.