Esileht Veebikonstaabel Kas jalgrattur tohib kitsal kõnniteel kihutada? RE: Kas jalgrattur tohib kitsal kõnniteel kihutada?

Postitas:
Kägu

RE: Kas jalgrattur tohib kitsal kõnniteel kihutada?

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. Mida väiksem koht, seda suurem tõenäosus, et kohalik konstaabel tunneb rattaga liiklejad ära. Suuremates kohtades on võimalik kasutada avalike kaamerate pilte ning see inimese nägu samuti kätte saada (või selgitada välja, kust isik tuli või kuhu läks). Samuti võib jääda peale osa rattast ja mida rohkem inimene armastab oma ratast, seda suurema tõenäosusega käib ta seda ka kuskil hooldamas (heal juhul).
2. On olemas selline kinnitatud kord: https://www.riigiteataja.ee/akt/26858?leiaKehtiv Minu teada hakati taolisi ratta ja inimese õnnetusi fikseerima alates uue liiklusseaduse kehtima hakkamisest. Liiklusõnnetuse mõiste on järgnev: juhtum, kus vähemalt ühe sõiduki teel liikumise või teelt väljasõidu tagajärjel saab inimene vigastada, surma või tekib varaline kahju. Jalgratas on lähtuvalt liiklusseadusest sõiduk.

Selline teatamine on ka oluline selleks, et kui isiku poole korra pöördutakse, siis võib loota, et ehk järgmisel korral samas situatsioonis vaatab rohkem ette.[/tsitaat]

Tere, tänan vastuse eest. Elan Tallinnas ja siin on tavaline, et ma ei tunne naabrit ka ära ja vaevalt et meie piirkonna konstaabelgi mind nägupidi teab, veel vähem seda, kas mul on ratas või mitte. Olen korduvalt näinud, et valvekaamerate abil otsitakse vargaid, kuid pole kunagi näinud, et keegi oleks selle abil tuvastanud jalgrattureid. Pealegi käiakse sõitmas terves linnas, samuti on osadel kiiver ja prillid. Ma muidu ei küsiks, aga ma tahaksin tõesti väga täpselt aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt