Esileht Veebikonstaabel Kas jalgrattur tohib kitsal kõnniteel kihutada? RE: Kas jalgrattur tohib kitsal kõnniteel kihutada?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Maarja kirjutas:[/small]

Tere, tänan vastuse eest. Elan Tallinnas ja siin on tavaline, et ma ei tunne naabrit ka ära ja vaevalt et meie piirkonna konstaabelgi mind nägupidi teab, veel vähem seda, kas mul on ratas või mitte. Olen korduvalt näinud, et valvekaamerate abil otsitakse vargaid, kuid pole kunagi näinud, et keegi oleks selle abil tuvastanud jalgrattureid. Pealegi käiakse sõitmas terves linnas, samuti on osadel kiiver ja prillid. Ma muidu ei küsiks, aga ma tahaksin tõesti väga täpselt aru saada. [/tsitaat]

elan ka seal Toompuiestee lähedal ja seal kohe on ka ülekäik (Toompuiestee peal, vastas on Falgi tee), kus on samal ajal jalakäijatele roheline ja ka Paldiski mnt peale Toompuiesteele keeravatele autojuhtidele – ohtlik! väga ohtlik!

aga mida öelda – ega ilmselt ei saagi tuvastada.. kui sul õnnestub ta kinni pidada, nu nt kukud karjuma, vb peatub ja uurib elu – klõpsad näost pildi (avalikus kohas võid pildistada palju tahad), siis saab edasi toimetada. aga üldiselt, nt ma imestan, kuidas nii vähe kotirööve on Tallinnas – täiesti käkitegu ju musta riietatuna, päikeseprillid ka ees tõmmata kott käest pimedas äärelinnas (meie kandis Toompuiesteel on ikka väga pime peale päikese loojumist – lampe ei põle eriti), kättesaamine on praktiliselt 0, vb vaid juhul kui pandid kotist leitud asju – unikaalseid ehteid vms oma nimele ja omanikul on asjadest pildid, mis ta pollarisse on edastanud. moblat ka jälitada ei või, kui lgp varas oma kaardi sisse paneb 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.