Esileht Väikelaps Kas keegi on lapse pöidla imemise harjumusest jagu ka saanud? RE: Kas keegi on lapse pöidla imemise harjumusest jagu ka saanud?

Postitas:

Ega muidu lahti ei saagi kui tuleb olla hästi järjekindel ning minu ja mu sõbranna kogemus näitab seda, et tuleb ikkagi erinevaid lutte proovida. Nii erinevaid firmasid, kui ka erinevaid kujusid ning materjale. Ühe firma kirsikujuline võib sobida, teise oma mitte. Ühe ortodontiline võib sobida, aga teise oma mitte jne. Üks lutt silikoonist võib sobida, aga n. täpselt sama firma ja sama kujuga lutt lateksist ei kõlba. Enamasti leidub igale lapsele sobilik lutt. Mina leidsin õnneks õige peale 5. luti ostmist, aga sõbranna vist ostis ennem 20 erinevat lutti kui selle õige leidis. Aga pöidlaimemisest, said mõlemad lapsed lahti 🙂

Ega muud polegi kui õiget lutti otsida, kindad kätte ning lohutuseks lutt panna. Ning kui laps paneb pöialt suhu, siis see välja võtta, lutti pakkud, sülle võtta, tähelepanu mujale juhtida jne. Kui ise oled järjepidev, siis saate sellest lahti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:33; 13.01 12:20;
To report this post you need to login first.