Esileht Väikelaps Kas keegi on lapse pöidla imemise harjumusest jagu ka saanud? RE: Kas keegi on lapse pöidla imemise harjumusest jagu ka saanud?

Postitas:
Kägu

RE: Kas keegi on lapse pöidla imemise harjumusest jagu ka saanud?

Kirjutan siis ka enda kogemusest:

Minu laps hakkas pöialt imema u. 3-4 kuuselt ning alguses ma ei teinud sellest suurt probleemi. Kui aga olin selle kohta natukene lugenud, otsustasin, et pöidlaimemisest peab lahti saama. Proovisin mitmeid erinevaid lutte, kindaid kätte panna jne. Ja mitte miskit ei aidanud. Ja siis lugesin kusagilt, et need lapsed, kes armastavad pöialt imeda, ei taha enamasti tavalisi ortodontilise kujuga lutta, vaid eelistavad pigem kirsikujulise otsaga (see pidi rohkem pöidla moodi olema). Ja mitmetest foorumitest jäi lõpuks silma see, et paljud lapsed, kes ühtegi lutti ei võtnud, võtsid üllatavalt hästi omaks Canpoli kirsikujulise luti. Ega mul sellesse erilist usku ei olnud, aga ostsin luti ära. Ja täiesti uskumatu lugu oli see, et lutt sobis otsekohe ning vähem kui nädalaga oli laps pöidla imemise kombest vaba. Laps oli siis vist juba 7.kuune. Kuigi paljud võõrutasid juba lutist selles vanusses, siis mina alles andsin oma lapsele luti kätte. Ja ma ei ole seda otsust kahetsenud. Praegu on poiss 1a3k ning täiesti valutult võõrutasime eelmine nädal ka lutist. Pöidla imemisest ei mäleta ta juba ammu mitte midagi 🙂

Kui sa ei ole veel proovinud ühtegi kirsikujulist lutti anda, siis proovi ära. Ehk on ka teie puhul sellest abi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt