Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas peax minema emosse? RE: Kas peax minema emosse?

Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot ja seetõttu ongi suhtumine EMOs rasedatesse nii leige ja paljud tõsised juhtumid jäävad liiga hilja peale, et midagi päästa.
Kui igaüks oma roosa triibukesega läheb valvearstide uksetaguseid ummistama, lõppeb see reaalse raseduse katkemise ohuga naise jaoks (kes lihtsalt peab tund või kauemgi arsti ukse taga järjekorras ootama) traagiliselt.

Jätke EMO ikka tõesti erakorraliste olukordade jaoks mitte suhtluskohaks kuulmaks \”kui hästi kõik on\”![/tsitaat]

Ma olen sinuga osaliselt nõus, aga igaühe isiklikud mured on ju tema enda jaoks kõige suuremad mured.
Mina käisin ka nn triibuga ITK erakorralises. Suutsin endale alakõhuvalud ja ei tea mida veel juurde paanitseda.
Ma ei tea, kuidas mujal on, aga ma sain seal üle kahe tunni oodata, kuigi kohale jõudes polnud minu ees järjekorras kedagi. Õde ja valvearst teevad ise valiku, millises järjekorras nad patsiente vastu võtavad. Registratsioonitädi kuulab ära ning paneb võimalikult täpselt olukorra kirja. Arst tutvub nende lugudega ja kutsub oma suva järgi kabinetti.
Pealegi läheb kabinetis maksimum 10 minutit, kui midagi hullu pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.