Esileht Beebi ja mitmikud Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele? RE: Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele?

Postitas:
pahklike40

RE: Kas sellist vankrit on olemas kaksikutele?

Mina kasutan oma 2 lapsega Emmaljunga Super Vikingit, mis on just selline vanker nagu küsitud. Saab kasutada kahe vankrikorviga, kahe istmeosaga, vankrikorv ja istmeosa (sellist kasutan mina hetkel), saab ka panna turvahällid ja kasutada ühe lapse vankrina. Mina küll ei ostnud tüüpilist Super Vikingi vankrikorvi, vaid City Crossi oma, need minu meelest ilusamad ja värvilisemad. Minul siis muidugi 2014 aasta mudel, 2015 kohta ei oska midagi öelda, aga pildilt vaadates tundub, et erinevused on rataste disainis ja lisandunud on valgest nahast variant. Mina olen oma vankriga väga rahul, käib kergelt kokku (natuke aega muidugi võtab sellise suure tandemi kokku panemine ja lahti võtmine :)),muidugi vb mõnele ei sobi see, et vanker ei käi kokku koos korvi ja istmeosaga, väga hea ja kerge on manööverdada ka kahe lapsega (üks siis beebi ja teine 2a). Mina olen väga rahul, ainus miinus on see, et vedrustus on natuke jäik kruusateede jaoks (elame maal). Uurisin ka teisi variante (Bugaboo ja PhilTeds), aga ei julgenud riskida tellida kallist vankrit, ilma, et saaks katsuda. Emmaljungat käisime enne terve perega poes katsumas ja proovimas mitmeid kordi ja nüüd olen rahul 🙂

Please wait...