Esileht Sünnitus Kas vastab tõele, et esilekutsutud sünnitus palju valusam kuimuidu oleks? RE: Kas vastab tõele, et esilekutsutud sünnitus palju valusam kuimuidu oleks?

Postitas:

Minul esilekutsumine (tablett + looteveed lahti). Sünnitus kiire ja ei saaks küll öelda, et poleks valus olnud. Valud olid kohe tihedad ja pilt läks ikka päris tihti eest ära.
Aga sain valutada nii dushi all kui vannis ja valida asendeid jne… Miskipärast ei tulnud mul pähegi küsida valuvaigisteid.

Kõik kokku läks 7,5 tundi ja lapse sünnihinne lausa 9/10 (kuigi olin riskirase). Lisaks toibusime mõlemad lapsega nii kiirelt, et koju lubati meid juba umbes 20 tunni pärast (kuigi olin esmasünnitaja).

Minul jäi kokkuvõttes ilus mälestus ja õnnelik olen selle üle, et sünnitus oli siiski piisavalt loomulik ja mingeid muid vahelesegamisi polnud.
Pole võrdlust samast sünnitusest teisiti. Võib olla oleks olnud kergem, aga ei tea… Ega sünnitus ei olegi midagi kerget.

Juurde veel kommentaar, et mind oldi enne ikka nädal jälgitud ja esile kutsuti siis, kui keha enam väga toores polnud (40+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.