Esileht Sünnitus Keisriga sünnitanule RE: Keisriga sünnitanule

Postitas:

Oli erakorraline keiser. Kuna seljasüst ei mõjunud, tehti üldnarkoos. Op kestis 19 minutit. Seljasüsti mõju siis ei olnud ja seepärast tundsin kokkuõmblemist. See oli päris ebameeldiv. Aga pärast sünnitusvalusid oli see muidugi täiesti üleelatav. Jalgu sain liigutada kohe, püsti tõusin tunni aja pärast, kõndisin mõne tunni pärast.

Sellest on kuu aega möödas. Esimene nädal oli raske istumisest püsti tõusta ja voodis end keerata, muidu olin täitsa kõbus. 2 nädala pärast olin juba tegus. 6 nädalat ei tohi võimelda ega seksida ega tõsta midagi raskemat kui oma beebi. Pean tunnistama, et seda reeglit on igas mõttes raske olnud täita. Võib-olla sellepärast veel natuke veritsen ka.

Armipiirkonna nahka ja sealt ümbert ei tunne siiani mitte mõhkugi. Peaks laskma sinna ruttu tattoo teha 😛

Sünnituseelne kaal oli tagasi 1,5 nädala pärast. Igalt poolt mujalt olen vast peenemgi kui enne rasestumist, aga kõht on veel ees. Püksinööp on lahti igatahes. Armist ülevalpool on kõva \”volt\” või mügar. Väidetavalt peaks see \”kunagi\” tagasi minema… Pidavat sisemistest õmblustest olema tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.