Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:
Kägu

RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teller ei vaata laenutaotlusi läbi ja ammugi ei otsusta midagi.
Pole vaja karta, et teller ütleb sulle, et sa kodulaenu ei saa, kuna talle tundub sinu kontoväljavõte natukene kahtlane.
Teller ei ole laenuhaldur.

Ausalt öelda, ma ei saagi hästi aru, miks sa mind ründad ja norid või miks sa tahad mulle selgeks teha, et ma olen rumal linnalegendi levitaja? Ma olen oma tööd teinud pikki aastaid ja ma ei võtaks iialgi teemaks asja, mida ma ei valda või milles ma pole kindel.
Paljud tahavad üldse uskuda, et kiirlaen ei ole mingiks probleemiks. No, kes saab neil keelata nii uskumast!? Mina vastan nii, nagu asi on ja arvan, et mõnele, kes plaanib laenu võtma hakata, kulub selline taustinfo vägagi marjaks ära. Ehk jääb tänu sellele teadmisele mõnel kiirlaen võtmata või ehk vaadatakse oma muud asjad üle, et kuskil mujal, teiste asutuste ees mingeid võlgnevusi poleks, mis on samuti hästi sage põhjus, miks inimene eitava vastuse saab.[/tsitaat]
no aga miks sa levitad legendi, et liisi kasutaja ei saa pankaDEST laenu. jah, ehk tõesti see ÜKSAINUS pank, kus sina töötad, ei taha anda liisit võtnule laenu, aga teiste pankade jaoks pole see mingi probleem. uurisin sama asja ka SEB-ist ning ka sealt öeldi, et ei liisist ega elionist ega teistest JÄRELMAKSUpakkujatest (ka kataloogikaubamajad jms) ei ole mitte mingisugust takistust laenu taotlemisel, kui pole sinna võlgu jäänud ning maksehäireregistrisse jõudnud.
kui tahad nii tark olla, siis palun täpsusta, milline see nõme pank on, et teaks edaspidi sellest eemale hoida, mitte ära aja siin jutte, et kui oled liisi (ok, koduliisingu) klient, siis pole laenutaotlusega pankadesse asja.
igal alal on kahjuks kaua töötanud põmmpäid, kuid et pangatöötaja ei tee vahe kiirlaenul ja järelmaksul, on küll panga häbiplekk. seda, et inimesed peaksid kiirlaenu võtma, ma küll ei arva, kuid et mingi käo väite pärast jäetaks hirmust kasutamata tihti panga omast soodam järelmaksuvõimalus, on küll kurb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt