Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:
Kägu

RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no aga miks sa levitad legendi, et liisi kasutaja ei saa pankaDEST laenu. jah, ehk tõesti see ÜKSAINUS pank, kus sina töötad, ei taha anda liisit võtnule laenu, aga teiste pankade jaoks pole see mingi probleem. uurisin sama asja ka SEB-ist ning ka sealt öeldi, et ei liisist ega elionist ega teistest JÄRELMAKSUpakkujatest (ka kataloogikaubamajad jms) ei ole mitte mingisugust takistust laenu taotlemisel, kui pole sinna võlgu jäänud ning maksehäireregistrisse jõudnud.
kui tahad nii tark olla, siis palun täpsusta, milline see nõme pank on, et teaks edaspidi sellest eemale hoida, mitte ära aja siin jutte, et kui oled liisi (ok, koduliisingu) klient, siis pole laenutaotlusega pankadesse asja.
igal alal on kahjuks kaua töötanud põmmpäid, kuid et pangatöötaja ei tee vahe kiirlaenul ja järelmaksul, on küll panga häbiplekk. seda, et inimesed peaksid kiirlaenu võtma, ma küll ei arva, kuid et mingi käo väite pärast jäetaks hirmust kasutamata tihti panga omast soodam järelmaksuvõimalus, on küll kurb[/tsitaat]Ma olen selle teema jooksul vist mitu korda öelnud, et loomulikult on igal pangal omad tingimused ning need firmadki võivad pangati erineda, kuid laias laastus on pankade suhtumine siiski üsna sarnane selles küsimuses.

Eristan väga hästi järelmaksu ja kiirlaenu. Millegipärast on osad järelmaksu pakkujad pandud kiirlaenuandjatega ühte patta. Seda ma tõesti ei oska seletada miks, aga ju seal mingi põhjus on. Samuti kuuluvad samasse patta teatud hasartmängud, seda nii interneti teel mängitavad kui ka päris kasiinode regulaarsed külastamised, mis jällegi on täiesti loogiline.

Mina võin ju põmmpea olla, kui sa arvad, et saad minu pädevust seeläbi naeruvääristada. Aga fakt on see, et tänases karmis tööturukonkurentsis põmmpäid väga pikalt koha peal ei hoita.
Sellegipoolest luban sul arvata minust, mida soovid.
Mul on lihtsalt väga sageli kliendist kahju, kui ta just sellepärast laenu ei saa ja kirub ennast, et oleks ta ometi enne teadnud… No olgem ausad, paljud ei kiru ka mitte ennast, vaid panka, et mis õigusega pank selliseid jäiku reegleid teeb.
Mul ei ole mitte mingit motiivi valetamiseks ega linnalegendide levitamiseks, sest minu elu ju sellest ei muutu, kas sina või mõni teine kägu võtavad laenu või ei võta laenu. Ma ei räägi seda juttu ka sellepärast, et tark näida. Anonüümsena hoobelda pole ju mingit mõtet:)
Lihtsalt mõtlesin, et ehk mõnel läheb seda teadmist vaja ja nad oskavad sellega arvestada. Kui sina arvad, et ma valetan, siis sa ei pea seda uskuma.

Aga olgu peale, saan aru, et vähemalt selle kinnituse oled sa mõlema panga laenuhaldurilt saanud, et kiirlaenu omamine ei ole pangast laenu võtmisel aktsepteeritav. Ehk nüüd usuvad siin vastupidise väitjad vähemalt sedagi infot?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt