Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:
Kägu

RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kiirlaenajatel ei pea ju kohe võlgnevusi olema. Võlad ja kiirlaen on ikka erinevad asjad, aga loomulikult võivad ja sageli esinevadki need käsikäes.
Ja pangalaenu ei saa kumbki – ei võlglane ega kiirlaenu võtja (viimane ei saa ka siis, kui tal ei ole kiirlaenuga võlgnevusi).

Ja kui ühte teist kommenteerijat täpsustada, siis järelmaksu või mõnd muud laenu ei saa PANGAST, mitte mõnest teisest järelmaksufirmast.
Muide, seda sama välja toodud Liisi järelmaksu peavad pangad samamoodi kiirlaenukontoriks, mis tähendab, et Liisi järelmaksu võtja pangast laenu ei saa.[/tsitaat]
see on sinu väide, millest vaidlus alguse sai. oleks sa kirjutanud, et nt sampost ei saa, siis ok, tema reeglid, kuid sa kirjutad ju selgelt, et \” Liisi järelmaksu peavad pangAD samamoodi kiirlaenukontoriks, mis tähendab, et Liisi järelmaksu võtja pangast laenu ei saa\”, st väidad, et kõik pangad on ühes pajas.
see, et mingi pisike pank omi reegleid teeb, on tema asi. õnneks suured pangad nii rumalad pole, mis on selle teema tulemusena ka tõestuse saanud ja võime teema lukku panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt