Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen ka võtnud kiirlaenu, samuti kasutanud Liisit, kuid pangad saadavad sellegipoolest personaalseid pakkumisi, et tule võta laenu ja tule võta krediitkaart. See ikka oleneb sellest kui palju sul on sissetulek, kui palju on kinnisvara ja kas on veel mingid hoiused, kus seisab mingi raha.
Aga kui mul on vaja kiirelt 200 euri, siis ma ei hakka sellepärast tähtajalist hoiust lõpetama. Mul on odavam võtta kiirlaen kaheks nädalaks kui maksta krediitkaarti intresse. Osades kiirlaenukates saab väikse summa lühikeseks ajaks väga väikeste kuludega. Ei hakka ju minema panka 200 euri laenama ometi.
Ega nad seal pankades päris lollid ka ei ole. Ikka hindavad maksevõimet ja üldist pilti. Ühekordse kiirlaenu pärast võibolla tõesti swed hakkaks peetima, teised pangad ilmselt mitte. Eks nad vahivad kõiki kulutusi ja kaardimakseid ka ja analüüsivad iga olukorda eraldi.[/tsitaat]Oled midagi kuulnud krediitkaardist, millel on kuni 40-päevane intressivabastus?
Sa pigem võtad kiirlaenu \”väikeste kuludega\”, kui krediitkaardi, mille puhul võid rahuliku südamega mitukümmend päeva võlgu olla, ilma et mingit intressi sellelt tasuksid?
Kah loogika!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.