Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära kommenteeri – ma just ju kirjutasin, kui kahjulik on krediitkaart. Lepingutasu, muide, oli 10 ¤ ja intress jäi samaks – 21%. Ikka imestan, kuidas kellegi keelevääratusest nii paju õelaid kommentaare on võimalik teha.
\”Tagastamatu LIMIIDIGA LEPING\” oleks olnud õige väljend – no vabandage tõesti, kulla käod, et perekooli foorumis sellise kohutava vea tegin ja \”limiidi\” asemel \”laen\” kirjutasin. Lähen ja häbenen kuskil.[/tsitaat]Heldeke küll! Asi pole ju üldse selles, et sa sõna limiidi asemel \”laen\” (või oli see vastupidi?) kirjutasid. Kuidas sa küll aru ei saa? Asi on sõnas TAGASTAMATU.
Kuidas sa saad öelda, et su laen (limiit) muudeti TAGASTAMATUKS? Mismoodi? See ei ole ju TAGASTAMATU laen, kui sa tegelikult maksad selle laenu tagasi, lihtsalt lepingu liiki ja tingimusi muudeti.

Tagastamatu laen tähendab seda, et sul ei ole seda vaja tagasi maksta.
Puhas eesti keel ju!?
Oled vist pisut rumal inimene küll, kui sa kolme erineva inimese selgitustest ei saa aru, mis osas sa eksisid.