Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kirby müügikonsultant. RE: Kirby müügikonsultant.

Postitas:
Kägu

RE: Kirby müügikonsultant.

Olin.
Sõidad enda kütuse eest…helistad oma kulul.
KUI õnnestub maha müüa mõni aparaat, siis see muidugi kompenseerib neid kulusid.
Oleneb mis piirkonnas tegutsed…Aga ausalt minuarust väikelinnas see väga ära ei tasu..samuti arvan et nt Tartus on neid esindajaid juba nii palju olnud et kes endale ikka aparaati tahab, see on selle juba soetanud ja kes ei taha, see ei taha..
Kui ise seal olin, siis minuga samal ajal tuli 3-4 inimest…Enamus neist ei müünud midagi…üks aga müüs kuskil Jõgeval 2 tk maha kui ma ei eksi…
See on selline kahe otsaga asi..Seda öeldi ka koosolekul, et sa võid ennast esimese aastaga nii miinusesse tõmmata ja mitte midagi saavutada….aga siis hakkab hästi minema..nii nad räägivad…
Ise ma ei viitsinud enda närvidega mängida ja enda allakäiku vaadata et EHK KUNAGI läheb paremini:D
Üldiselt et viitsi ma ka inimestele mingit müügimula ajada ja suht nõme on seda teha kui ise asja ei usu. Meil on see suguvõsas olemas..ja minuarust see nii hea ikka ei ole kui rääkima peab…aga noh…eks sa proovi ise järele:)
Minu eesmärk oli siiski minna tööle ja teenida raha..mitte oma raha maha sõita/rääkida ja siis näppu imeda.
iga nädal korra peab käima koosolekul ..mina käisin Tartus, sest elan Lõuna-Eestis…Jõgeva omad käisid ka seal..Aga Tallinna lähedased käivad vast seal.
Põhipalka(oli vist mingi 6000eeku) saab vaid siis kui teed mingi kindla arvu esitlusi kuus.
Lisaks saad boonust kui inimene kellele esitled, kirjutab sulle oma tuttavate telefoni numbrid(mingi 200eeku leht vist)…no ja see on siis nende nö klientide otsimine…Nendele nad siis hakkavad sealt ise helistada oma keskusest ja esitlusi pakkuma….Nõme on see et mulle nt öeldi et inimesed kellele helistatakse ei saa teada kes nende numbri firmale andis..aga tegelikult saavad küll kui küsivad..ja mulle küll ei meeldiks kui minu numbrit niimodi jagataks…ja mul nt oli üks leht täis, aga kuna seal mõned said pahaseks sellepärast et nende tuttav oli nr jaganud…siis mulle boonust ei antud..suht nõme nagu ma oleks süüdi:D
Mina sinna ei läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt