Esileht Koolilaps Klassiekskursioonid.. miks nii kallid RE: Klassiekskursioonid.. miks nii kallid

Postitas:
Kägu

RE: Klassiekskursioonid.. miks nii kallid

Pidevalt kuuleb seda juttu, et õpetaja ei maksa oma ekskursiooni eest midagi. Aga saatke siis ilma õpetajata:) Las lähevad üksi. (nali, kui mõni aru ei saanud)
Nali naljaks, aga ekskursioonide korraldamine on muutunud erakordselt ebameeldivaks ja närvesöövaks tegevuseks.
Tihtipeale on päris häid hinnapakkumisi, mille paketi sees ongi, et teatud laste arvu pealt saab üks täiskasvanud saatja tasuta (see siis õpetaja).
Aga siis jamad peale hakkavadki. Lapsed loomulikult tahavad igal pool koos käia. Aga on ka arusaadav, et kõik maksab: buss, igasugused piletid jne jne. Ja siis hakkab jama pihta.
Kõigepelt uurid vanematelt, kui paljud oleksid
sellise pakkumisega nõus. Algul päris paljud. Hurraa! Siis tuleb enamasti koopereeruda mõne teise klassiga, sest enamasti ühe klassi pealt gruppi kokku ei saa ja maksta tuleb terve bussitäie eest. Lõpuks, kui soovijate arv koos,
teatad jälle vanematele – hinnad, marsruudid, tegevused jne. Ja loomulikult maksetähtaja, sest reisikorraldaja tahab kindlaks kuupäevaks ettemaksu kätte saada.
Siis mõned vanemad teatavad, et mõtlesid ringi. Iga päev lisandub mõni äraütleja. Siis otsid rahvast juurde. Mõni vanem ei vasta telefonidele ja meilidele. Ei tea, mis toimub. Selgub, et raha pole.
Mõni jälle leiab, et maksmisega aega küll, kuigi kõigile on tähtaeg teatatud.

Ja tagatipuks küsivad lapsed, et õpetaja, miks me tihemini ekskursioonidel ei käi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt