Esileht Koolilaps Klassiekskursioonid.. miks nii kallid RE: Klassiekskursioonid.. miks nii kallid

ArjuLoogiline

RE: Klassiekskursioonid.. miks nii kallid

Nojah, kõige eelnevalt kirjutatu pärast ma oma klassiga ekskursioonidel enam ei käigi!
Sügisel soovisid lapsed minna Skyparki, plaanis veel pealinna vanalinn ja ajaloomuuseum. Kui nii buss kui hüppepargi aeg broneeritud – siis hakkas tulema…maa mõõtlesin üümber; ahh, ei viitsi; raaha ei oooleee – kusjuures koolipuhvetis selle õpilase puhul küll näha pole, et raha ei ole.Jube sant oli aegu ja bussi taas tühistama hakata.
Ja nii ongi. Ma ei reisi oma klassiga. Kui kolme paralleeli peale teatriskäigu vms organiseerime, on küllalt.
Järgmisel aastal on käes üheksas klass, mõtlen siis omasoodu, et mis meil koosoldud ajast meelde jääb? Võibolla polegi vaja, et midagi meelde jääks. Mis ma, vana inime, siin ikka põen, Facebookis on ju kordi põnevam!