Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Janica27 ja teised.
Mina ka ei saa aru, et mida te neist ADdest nii kardate. Koostöös arstiga tuleb sobiv leida. Alguses on tõesti kõrvalnähud mõnel aga selle vastu aitab see, kui võtad rahustit kõrvale. Ei ole ju mõtet olla nagu \”elav laip\”. Ma tean kõiki neid sümtomeid, millest sa siin räägid; olen need läbi elanud; tõesti 5 aastat hoidusin ka AD ja rahusti võtmisest, siis leidsin arsti kellega hakkas koostöö sujuma.
Ilmselt kui ma ei oleks tookord arsti leidnud, siis oleks ma vist praeguseks voodihaige, sest olukord oli ikka nii hull, et 20 meetri kõndimine valmistas ka raskusi.
Tegin AD kuuri läbi 8 kuud ja vahepeal olin aastaid ilma. Nüüd teen uut kuuri, alustasin selle aasta veebruaris ja nüüdseks on enesetunne juba hea, suudan rahulikult poes käia jne. Muidu oli ka juba jälle nii, et isegi poodi minek jäi pooleli, kuna ennem hakkas meeletult halb.
Janica27, võta kasvõi endale paar parimat sugulast või tuttavat kaasa arsti juurde, üks hoiab sind ühelt poolt ja teine teiselt poolt, suudad ikka selle arstilkäigu ära teha. Veelgi parem, kui sul on mõistev perearst, siis helista talle ja räägi oma mure ära; las kirjutab karbi rahustit; siis nii nädala pärast peaksid võimeline olema juba iseseisvalt arstile minema. Mul oli omal ajal samuti kõige suurem hirm see, et kuidas ma sinna arstile lähen, kui ma liikudagi ei suuda.
Aga nüüdseks on väga hea meel, et sain hakkama.

Julgust ja jõudu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt