Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallid ärevushäire all kannatajad! Pole põhjust ennast ja üksteist üles kütta hirmujuttudega, et asi läheb järjest halvemaks ja kestab aastakümneid. On jah väga hirmus haigus ja raske kannatada, aga paraku ei aita selle vastu tõesti ei AD ega muud \”tuimestid\”. Keegi ei sure paanikahäire kätte ära ega lähe hulluks, sest see pole lihtsalt võimalik! Kõik, mis kehaga toimub, ainult tundub nii ajule, kui keeldud seda uskumast ja jääd rahulikuks (\”normaalseks\”) st ei lähe aju illusioonidega kaasa – saab ärevushäirest jagu! Ära lase oma kehale ja vaimule valetada! Tänu Jumalale, on see kõik nüüd minu elus minevik! Tõde ja õige info selle haiguse kohta – teeb vabaks. Olleks kogenud pea kõike, mis eelpool on sümtomitena kirjas vahelduva eduga ligi 20 aasta jooksul, julgen soovitada lugemist:

* http://www.paanikahaire.ee
* http://www.charles-linden.com/
* Olavi Noronen \”Pingest vabaks\”

Kõigil on lootust täielikuks tervenemiseks!

[/tsitaat]
minul just terapeut ütles, et ei tohi midagi maha suruda vaid kõik need tunded tuleb läbi elada ehk kui tunned hirmu, siis mine kuskile nurka ja värise ja kui on segadus, siis olegi segaduses ja kui kui oled vihane, siis olegi vihane.
mis nüüd siis õige on? mina sain just sellise käitumisega asjast üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt