Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:

[small]Alex85 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere olen 26a mees ja olen nn ärevus ja paanika häiret põdenud tsirka 3 ja pool aastat selle aja jooksul on mul olnud võimalus nautida kõiki neid all pool tabelis olevaid sümptomeid.

Sõnad lähevad segi, ei tule asjade nimetused meelde
Tunne, et kohe minestan
Kuuma- ja külmahood.
Suured lihaspinged kaela piirkonnas.
Unetus.
õhupuudus
Väsimus.
Iiveldus.
Peavalud.
Ninaverejooksu tunne.
Vasaku käe ärasuremine.
Valud südame piirkonnas ja ribide all.
Nõrkustunne,
Pea on nagu vatist.
Kael kange.
Hirmumõtted.
Kartus hulluks minna.
Midagi halba teha.
Ebareaalsus tunne.
Jalgade nõrkkus.
Pinged peas.
Vererõhu kõikumine.
Südame kloppimine ja ültse mingi loll tunne koguaeg südame piirkonnas.
Meeletud nõrkuse hood.
Ei suuda keskenduda,

Ja viimasel ajal on jala tallad nagu hellaks muutunud ja varbad tahaksid nagu krampi kiskuda.Kindlasti on mingeid sümptomeid veel aga hetkel ei tule lihtsalt meelde.Olen kasutanud vähemalt nelja AD-ed millest kahega olen lihtsalt EMO-SE sattunud, ei tea lihtsalt organism ei talu neid antidepressante.Nüüd kasutangi ainult xanaxit kuni 2mg päevas, mille juurde nüüd uue psühiaatri poolt välja kirjutatud valocordin diazepami 5 tilka 2 korda päevas, eks näeb mis see kooslus endast kuiutama hakkab. Mind huvitab just mis füüsilisi harjutusi keegi teeb igalt poolt foorumitest saab lugeda koguaeg füüsilistest harjutustest mis hästi aitavad aga keegi kunagi ei seleta lahti must valgelt mis harjutusi täpselt ja kuidas nad seda teevad.Täpselt nagu psühiaatrid-ki soovitavad oma vastustes inimeste kirjadelegi saidides nagu kliinik.ee jne.Tehke aga harjutusi, jooge rahustavat teed ja mõtelge positiivselt. Vahest tuleb kohe nutt peale kui näed et inimene on põõrdunud arsti poole oma suure murega ja kirjutanud mailmatu pika kirja ja sealt tuleb selline mõne realine mõttetu mull vastuseks.
[/tsitaat]Doos on liiga suur. Võta remeroni ja pool tabletti. See ei tee uimaseks ja ka ei pane sind ringi hüppama kui elektrijänes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.