Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Jätkan teemat…
Kuidas ja milles teil see hulluksminemiku tunne avaldus?
Mul viimasel ajal uus sümptom. Otsin enda juures epilepsiale ja skisofreeniale viitavaid tunnuseid. Vahel näen või tundub, et näen asju imelikult. Täna ärgates tundus, et asjad on elamises diagonaalis viltu. No tegelikult ei olnud ja see tunne kadus ka sama kiiresti, kui tuli. Võib-olla mõjutas mu nägemist see, et vahetult enne seda pimedas toas vaatasin oma telefonist uudiseid mõned minutid ja telefoni helendav ekraan oli mu ees kaldu. Siis olen ärgates näinud silme ees korrapäraseid mustreid, seegi kaob ruttu, aga ikka teeb ärevaks 🙁 Siis kui vaatan heledal taustal tumedat asja ja siis pööran pilgu ainult heledale taustale, jääb silme ette selle tumeda asja kujutis´, aga heledamana, kui see helendav taust. Nagu fotofilm, kus tume ja hele toon on kohad vahetanud.
Öösiti ärkan meeletu südamepekslemisega ja nagu läbi une viskab pilti ära, siis tunnen hirmsat külma adrenaliinitulva jalgadest ülespoole tulemas. Paanikahoogudest tean enda arvates kõike- need ei vasta nagu minu eelnevatele sümptomitele kuidagi.
Loodan, et ma ikka päris hull ei ole veel, kui ise ikka jagan, et võin end hulluks mõelda 🙂
On kellelgi midagi taolist olnud?
Mul on ka varem hüpohondrilisi mõtteid esinenud, aga nüüd hakkasid need lollid kehalised tundmused nagu täiesti põhjuseta. Olin juba aastaid nautinud seda, et suudan kõigist oma paanikatest ja ärevustest üle olla.
Minu hirme toidab ka dr OZ, kes andis teada ühes oma paanikasaates, et paanikahoogudele sarnanevaid tundeid võivad tekitada neerupealisekasvajad, kilpnäärmehaigused, südame mitraalklapi mingi asi ja veel midagi. Minu tundmused tulid siiski enne uuel kujul mind külastama, kui OZ neist rääkis, nii et ei saa olla, et need nüüd omale sealt külge pookisin 🙂 7a tagasi tehti hulk uuringuid. Kilpnääre oli korras, süda samuti, mrt peast kah. No neerupealisteni tookord küll ei jõudnud, keegi ei pakkunud välja ja ise ei osanud nõuda. Tea, kas peaks otsast alustama oma uuringutega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt