Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:

Ma olen ise selle diagnoosini jõudnud, et ilmselt vaevlen ka hoopis ärevushäirete käes, mitte ei ole mingi muu hull haigus, mis sümptomeid ma tunnen, eriti peale seda, kui olen internetis lugenud mõne haiguse kohta. Algas see ikka kõik juba väga ammu ja väge kergelt, alguse süptomid olid sellised vaevu märgatavad ja kui arstile neid mainisin, siis paar korda varem on juba arst soovitanud rahu jms, mis mind loomulikult nendel kordadel ei rahuldanud, sest ma ju olen haige, mitte hull…..
Nüüd, hetkel on asi läinud ikka päris hulluks. Sümptomitest, mida tunnen on higistamine, külma kuuma lained, liigne emotsionaalsus, pearinglus, näolihaste surin, silmad märjad. Eriti häirivaks on muutunud tinnitus, mis on nii vali, et muusika isegi ei summuta seda, kõrvus kohiseb, on kuuma tunne. Keskendumisraskusest ma ei räägigi. Loomulikult hiilib ikkagi kahtlus ligi, et ehk on tegemist mõne muu haigusega (kasvaja peas, SM jne)
Kas keegi teab hetkel toimivat foorumit, kus saaks omasugustega kogemusi vahetada või on nõus mulle keegi kirjutama mailile nurktlin@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 11:33; 21.01 13:00; 21.01 16:41;
To report this post you need to login first.