Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga asjalik teema- aitäh kõigile, kes vaevuvad oma kogemusi jagama.
Minul oleks aga küsimus, et kas kellegil veel see ärevushäire käib nn.\”lainetena\” mingi aeg on väga halb, siis läheb mööda ja on tunne, et oled sellest jamast lahti. Mingi aja pärast on aga ärevus tagasi ja kaasas uus ja huvitav sümptom.
Või ongi kogu aeg stabiilselt halb?[/tsitaat]
Jus nii se tõve alguses ongi 🙁 Alguses on hood harvad ja lühemad – tekitab hirmu, aga ununeb peagi ja tekib illusioon, et kõik on jälle korras. Ajapikku hoogude kestvus aina pikeneb ja lisaduvad uued vastikud sümptomid. Ja umbes 8-10 aasta pärast on stabiilselt halb olla 🙁 Vähemalt minu saatus on olnud selline. Nüüd on nii, et 2 aastat on parem (mitte terve) olemine ja siis tuleb 2 aastat väga raske periood.
Psühhiaatrid väitsid, et iga järgnev halb periood on reeglipäraselt alati raskem kui eelmine – ei uskunud, nüüd pean tõdema, et nii ongi.
Aga ära ehmu, asi on ikka väga individuaalne ja kuidas kellelegi õnne on antud selle tõvega! Kuuldavasti on mõnel õnnestunud peaaegu päris terveks saada – kahju, et nemad oma kogemusi ei jaga.
Kaunist päeva!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt