Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pea ringlus,vatisees olek,väsimus,südame kloppimimine,mingil perioodil tõmbleb silmalaug ,vahel hakkab jalg lihtsalt lambist tõmblema,juuksed langevad ,kogueg on tunne nagu enne examit,et midagi hakkab juhtuma…..issand ja ma olen 30 alles.arstile on imelik kurta juba et südant kontrolliks ,ekg oli korras.olen perearstile rääkinud juba 2 aaastat et pea käib ringi…laiutab käsi lihtsalt…ja nii ma ei teagi kas on tervisehäire või ärevushäire.
[/tsitaat]
Mis tähendab, \” issand ma olen 30 alles\”. Mul hakkas see kõik peale , kui olin 31 ja käisin ca 2 a vahelduva eduga arstil, et teha EKG, mis oli muidugi alati korras, veresuhkru mõõtmist jms. Füüsilised näitajad olidki korras aga enesetunne läks aina halvemaks. Perearst laiutas samuti käsi. Lõpuks läksin ise psühhiaatri juurde aga seda alles siis, kui see \”halb\” olemine oli 5 aastat kestnud, varem ei tulnud selle pealegi, et see võiks olla ärevushäire. Tookord sellel teemal veel nii palju ei räägitud nagu nüüd.
Mis vanusesse puutub, siis ise olen nüüd 40+ ja olen aastae jooksul suhelnud päris mitme inimesega, kel sama probleem ja vanust kõigest 20-25 Seega \”alles 30 olemine\” ei ole midagi imelikku arstide jaoks ja soovitan sul tõsiselt oma probleemiga tegeleda, sest kahjuks läheb see ainult hullemaks ja hiljem on raskem ravida.
Hetkel saad vb. abi psühholoogist ja ei peagi AD kuuri läbi tegema aga kui ravikuur siiski vajalik on, siis saad ehk 2-4 kuulise kuuriga hakkama. Mida kauem kannatad ja haigusel süveneda lased, seda pikemaks ravikuur hiljem võib kujuneda.
Loodan Sulle parimat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt