Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:
Kägu

RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see \”issand ma olen alles 30\”all mõlesin seda et ei tea kas kunagi 50-seks saangi kui tervis juba nii kehva on..igapäev on nagu võitlus eluisu võtab ära.aitähh heade soovide eest,panin aja arsti juurede kinni. [/tsitaat]
Lohutuseks ütlen, et vanuses 31-37 olin tunduvalt kehvema tervisega kui praegu, siis sain oma esimese AD kuuri peale. Peale seda läks enesetunne tunduvalt paremaks. Nüüdseks küll väike tagasilöök aga teen just uut AD kuuri. Eelmise kuuri lõpust on 4a möödas. Samas kuna seekord teadsin, milles on probleem, siis sain kohe arstile aja pandud ja end ravima hakata ning olemine ei läinudki nii halvaks kui tookord oli ( õnneks). Tookord olin ikka lõpuks täiesti tubane, isegi voodis pikali olles oli paha olla ja koduseid toimetusi tegin nii, et ühe käega hoidsin seinast või kapiäärest kinni ja teisega siis toimetasin. Tunne oli selline, et kohe minestan ära, silmade ees virvendas, süda oli paha ning kõris oli poomistunne , lisaks valuaistingud rindkeres.
Õnneks oli mõistev abikaasa kõrval , samas jälle neli väikest last vanuses 4-10 a, kellega oli vaja tegeleda. Tagantjärgi tunnen, et tookord jäi palju vajaliku tegemata selle haiguse pärast, kuigi püüdsin niipalju kui suutsin.
Õudne olemine oli:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt