Esileht Ilu ja tervis Kogume siia kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud RE: Koguks siia kokku kõik ärevushäire sümptomid, mida olete tundnud

Postitas:

Olen mina ka kõiki neid sümptomeid kogenud 1,5 aasta vältel. Üks asi läheb minema ja kohe teine platsis. Hetkel on paar kuud poomis- ja surumistunne kaelal. Perearst lasi teha detsembri lõpus kilpnäärme uh ja see oli korras. Käisn ka kurguarstil, tema vaatas ka kurku sügavalt ja ütles, et häälepaelte piirkond punetab ja ju see sellest, et häält palju tarbin, külma saanud ja köha hetkel ja sellest on ka hääl ära. Ise kahtlustasin kõige hullemat muidugi kurgus. Ise siin mõtlen, et kui kurguarst oleks midagi muud kahtlustanud, siis oleks ta ju uurinud edasi ja analüüse teinud. Kurguarstilt ma muidugi ei küsinud, et ega seal muud ei ole, kui see häälepaelte punetus. Selle poomis- ja pigistustundega on tavaliselt nii, et kui midagi teen ja sellele ei mõtle, siis seda ei olegi, aga kui hakkan mõtlema, siis aina hullemaks läheb. Köha pärast käisin ka kopsupilti tegemas, sest kartsin, et kopsus midagi. No need foobiad on hullud asjad. Loodan, et saan neist lahti ilma AD-sid võtmata. Üritan ikka positiivselt mõeldda, sest siiani tehtud kõik analüüsid on kogu aeg korras olnud. Viimased vereproovid tehti septembris ja kõik super korras. Ka vererõhk ja ekg korras. Oh kuidas ma tahan normaalset elu tagasi. Kodus kaks vahvat last ja super abikaasa. Tahan oma elu nautida ja olen kindel, et see ka juhtub varsti, sest teen endaga tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.