Esileht Beebi ja mitmikud kui tihti teie 6-7-kuused kakavad (rp+lisatoidu peal) RE: kui tihti teie 6-7-kuused kakavad (rp+lisatoidu peal)

Postitas:

Laps saab nädala pärast 8-kuuseks. Olen tema kakamise pärast ka just mures. Saab rp ja siis natuke lisa. Lõuna ajal juurvilja – brokkoli, suvikõrvits, lillkapsas ja õhtupoole olen andnud kas mingit puuviljapüreed või natuke putru. Alustasime lisatoiduga u.6-kuuselt. Kartul tekitas kohe vaevusi, selle jätsin ära. Aga tundub, et ka pirnipüree ja pudrud ei sobi. Ja ta sööb lisatoitu tõesti hästi vähe (juurvilja nii u.2 spl), pirni ja putrusid veel vähem.
Aga kakab nii 4-5 päeva järel ja suure punnimisega; kaka selline nagu plastiliin. Puuksutab küll. No nii kahju on lapsest. Ennem kakas 1 kord päevas.
Eile ei andnud üldse lisa ja täna siis nats juurvilja ja keetsin mustikapüreed – seda esimest korda ja u.2tl. Loodan, et see mõjub lahtistavalt. Olen temaga võimelnud nagu Nescafe siin on soovitanud ja siis kakab, aga hädas oleme ikka. Ei teagi, kuidas oleks õige toimida! Järgmine nädal arstile, eks siis küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.