Esileht Väikelaps kui vanalt viisite lapse lasteaeda? RE: kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

Postitas:

Proovisin 2a4k väiksesse lasteaeda, et laps käiks seal 3-4h paar korda nädalas, aga oli ka vale otsus. Kuidagi allusin survele, et laps peaks sotsialiseeruma :(.

Laps hakkas rõõmuga käima 3a10k, enne seda oli kodus erinevate toredate hoidjatega (osa-ajaga ka ema ja isa, lisaks abijõud:).

Järgmist last kindlasti ei kaalugi enne 3 või isegi 4-aastaseks saamist. Millegipärast tundusid enne kõik need, kes seda soovitasid, kanaemad. Kuigi juhin ise väikefirmasid ja mul on palju hobisid, olen selles osas ka nüüd kanaema. Kahju on nendest 2-aastastest ja hullemal juhul 1,5 aastastest sõimes. Kas tõesti mõnda hoidjat või teist ema lapsega pole võtta abiks…, et laps ei peaks seda möllu ja enda eest võitlemist nii väiksena taluma.

Lasteaed pole alla 3stele kuidagi kasulik. Paljud lihtsalt lepivad olude sunnil. Pole seda traumat ja ema-isa-turvaisikute elust ära lõikamist vaja lapsele enne 3-4-aastaseks saamist, kui on toimunud ikka teatav iseseisvumine (sina-mina maailmapildi areng, saab ise riidesse ja sööb, väljendab ennast selgelt jne).
minu arvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 18:44; 14.01 14:41;
To report this post you need to login first.