Esileht Väikelaps kui vanalt viisite lapse lasteaeda? RE: kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

Postitas:
Kägu

RE: kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube kahju, ja masendav lausa, kui paljud eestlased arvavad, et telekast nähtu peegeldabki USA ühiskonda. Aga kui te teaksite, siis on see kõige lapsesõbralikum ühiskond, mida näinud olen. Paned küll suure raha eest oma lapse sõime, aga vastu saad ka ikka kuhjaga! Lapsega tõeliselt tegeletakse, individuaalselt, ja teenindus on lihtsalt mega! Eestlastel oleks ameeriklastelt õppida eelkõige viisakust, sallivust ja abivalmidust.

Ikka ja jälle räägitakse USAst ja sealsetest inimestest vaid nende negatiivseid külgi esile tuues. Kui aga nemad õpiks eestlasi tundma ja neid kirjeldaks, siis ütleks nad kohe, et eestlane on kinnine, ebaviisakas ja tundetu inimene.

Ja kes siin rinnapiima vähest saamist kommenteeris, no kolm kuud on ikka täiesti piisav, mil laps rinda võiks saada. Nemad vaatavad jälle eestlasi kui hulle, kes 2-aastasi rinna otsa topivad. Jõle ju. Ja kus riigis eluiga nüüd pikem oligi?![/tsitaat]

Olen sinuga täiesti nõus, et eestlased on kinnised ja pigem kriitilised, kui teist inimest mõista püüdvad. Selles osas on meil kindlasti läähemaailmast õppida.
Aga rinnapiima osas. Eluiga ongi ju madalam neil, kes samuti ei saanud üle paari kuu rinnapiima ehk siis Nõukogude Eestis sündinud lastel. Emad pidid peale 2-3 kuud tööle tagasi minema. Tuleb tuttav ette?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt