Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas jääda rahulikuks? Tunnen end nii pahasti :( RE: Kuidas jääda rahulikuks? Tunnen end nii pahasti :(

Postitas:
Kägu

RE: Kuidas jääda rahulikuks? Tunnen end nii pahasti :(

Viimase kirjelduse järgi tundub mulle küll, et tegemist üleväsimusega. Ütled, et 19-20 hoiad neid üleval ja lased joriseda ning siis hakkad magama panema.

Ma seda programmi ei tea. Aga minu kogemus ütleb, et selline ülevalhoidmine tittedega ei toimi. Väsinud titt tuleb magama panna. Ok, kui re¸iim on üldiselt paigas ja re¸iimiväliselt on laps ükskord väsinud, siis ehk võib ka üleval hoida. Aga kui see muutub igapäevaseks, siis tuleb re¸iimi muuta. Kui hoiad niimoodi üleval, siis väsib laps üle. Ta saab küll mingil hetkel sellest suurest väsimusest üle (nagu sul, kui hakkavad jälle ringi möllama pärast piima joomist ja tukkumist), aga tegelikult on ikkagi väsinud, ainult uni on ka rikutud.

Viimase postituse järgi ma soovitaks muuta re¸iimi nii, et õhturituaalid algavad kell 19 või 19.30 (vaata, kuidas paremini toimib). Kõik muu jätta samaks.

Kui nädalaga pole paranemist toimunud, siis teeks veel sellise muutuse, et õhtuse piima annaks lastele nt diivanil süles, mitte voodis. Kas kahele saaks süles korraga anda? Ma imetan küll korraga, seega vast saab ka pudeliga? Eesmärk siis see, et nad ei tukuks sel ajal, aga oleksid rahulikud. Võibolla oleks mõistlik panna mingi rahulik muusika ka mängima. Ja siis voodisse ja tuttu loodetavasti.

No ja loodetavasti see toimib. Kui ei, siis tuleb jälle pea tööle panna…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt