Esileht Pereelu ja suhted Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps? RE: Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps?

Postitas:
Kägu

RE: Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töö, öpingud ning 3-aastane laps- on vöimalik küll ja jáád ehk löpuks ellu ka, aga ma olen kindel, et seda köike teed sa hindele \”rahuldav\”!!!

Ilma tugisüsteemi ja suure abita, EI OLE VÖIMLIK, et sa köik 100% löpule viid. Argielu ei koosne ainult tööst, öppimisest ja lapsest. Tööle on vaja minna/söita, laps on vaja lasteaeda viia/tuua+ haigused. Aga majapidamistööd, söögi tegemine, poes káimine, lööguastumine jne???

Millal sa aga oma mehe ja lapsega räägid/suhtled? Millal te niisama saate teineteisega olla ja löögastuda?
Kas see köik on seda väärt?
Oma tervise ja pereönne nimel, ma ehk mötleks oma plaanid ringi. Midagi pead sellest jadast válja játma.
[/tsitaat]Ma väidan, et ega ikka ei ole küll nii. Oleks ma viitsinud ühe teise kursuse hinde ära parandada ja lõputööga natuke rohkem vaeva näha, oleksin lõpetanud cum laude. Aga mul muidugi oli see eelis, et ma juba töötasin samal alal, mida õppisin.
Kägu 12/01/2012 19:31

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt