Esileht Pereelu ja suhted Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps? RE: Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps?

Postitas:

Mul kaks last, vanem saab kevadel 5 ja noorem 3. Kooli tagasi läksin 2010sügisel kui noorem laps oli 1a4k. Samas käisin ka tööl, 0.5kohaga. Koolis käin kaugõppes- reaalselt kohal 6sessi õ/a. Kuna tegu on rakenduskõrghariduse omandamisega, siis on ka praktika vaja läbida. Oma töö kogemust ma selle vältimiseks kasutada paraku ei saanud. Eelmisel kevadel kui oli esimene praktika, oli kõige kohutavam aeg üldse- nagu üks Kägu eelnevalt juba kirjutas, siis vabu päevi kuus 1-2. Kodus käisin sõna otseses mõttes vaid lapsi magama panemas(kui selleks ajaks koju jõudsin) ja ise söömas-magamas. Esimene aasta sai edukalt lõpetatud- kesmine hinne pisut üle 4. Minu jaoks hea tulemus, kuna maksimumi taga ei aja. Juba natuke üle aasta tagasi sai 0.5kohaga tööl käimisest täistöökoht, kuna vastasel juhul oleksin töötuks jäänud. Mehe palgast aga ära ei ela ja pidin sellega nõustuma. Nüüd kui teine õa on poole peal, ees ootamas esimene eksam(aine, mida ma kohe üldse ei oska:() olen valmis alla andma. Ei taha, ei viitsi, ei oska lihtsalt…
Tugisüsteemist niipalju, et suurem laps käib lasteaias, väiksemat hoiab vanaema. Kui mehel vabad päevad, siis tema lastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.