Esileht Ilu ja tervis Lõhn, palun abi RE: Lõhn, palun abi

Postitas:
Kägu

RE: Lõhn, palun abi

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui naiivne saab inimene olla, kui loodab odavalt saada originaallõhna? Miss te arvate, et netipoed on mingid heategijad ja ei pane vahele? Tootja annab suurele ketile lõhna soodsamalt kui tundmatule pisikesele netipoele ja määrab soovitusliku hinna. Isegi Kaubamajast ja Stockist ei saa oma töötaja alla 20% allahindlust lõhnadele, kuidas siis huvitav küll netipood saab pakkuda -70% allahindlusega lõhnasid ja väidetavalt originaale?
See on élu õppetund sulle teemaalgataja, nii et lepi sellega ja edaspidi osta korralikust poest v laeva pealt/lennujaamast lõhn. Las lambad, kes nagunii matsu ei jaga, ostavad odavat hiina sodi originaali pähe.[/tsitaat]
Mis sa tõesti arvad, et Kaubamaja juurdehindlus on ainult 20%. Tõenäoliselt ongi see kusagil 70% juures. Ja vabalt võib mõne usina netipoe käive olla lõhnade osas suurem kui Kaubamajal. Kaubamaja on turul imepisike tegija ja ma ei näe küll mingit põhjust miks edasimüüjad peaksid Kaubamajale midagi soodsamalt andma.
Kindlasti liigub lõhnaturul palju Hiina võltskraami. Aga väita seda, et kõigi netipoodide kaup seda on, ei saa kindlasti. Kujutan ette, et selliste netifirmade nagu cheapsmells ja strawberrynet käive on tuhandeid kordi suurem kui mingil Eesti poekesel. Ja loomulikult saavad nad suurte koguste tõttu hinnad madalatena hoida. Lisaks müüvad netipoed palju hooajalist kaupa mida Kaubamaja-taolised poed enam müüa ei saa aga netipoodidele sobivad sellised eelmise hooaja limited edition versioonid hästi.
Nii et kõik pole kaugeltki mitte must-valge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt