Esileht Beebi ja mitmikud Ma nõrken ja samal ajal söön magusat RE: Ma nõrken ja samal ajal söön magusat

Postitas:

Mul on kaks väikest last ja olen olnud olukorras, kus närvid olid üsna läbi ja vihastasin kergesti ning hakkasin tühiste asjade peale nutma. Nüüd on olukord juba palju parem, väiksem on varsti 9-kuune ja suurem 2,4-aastane.
Minu meelest on uskumatu, et mõni ema, kes sarnases olukorras olnud, võtab sellise tooni nagu oleksid ise selles süüdi… EI OLE!
Mind aitas palderjan, võtsin seda hommikul peale sööki 2tbl, lastearst ütles, et rahutute laste puhul isegi on kasutatud ja lubas võtta. Andsin lapsele Protexin Restore ja see vähendas märgatavalt gaase, gaasirohtu (Sab simplex) annan siiani. Oluliselt kergemaks läks siis, kui laps hakkas 7-kuuselt roomama 🙂
Kuna mul pigem kaalu veidi üle, siis söömise koha pealt ei oska nagu midagi soovitada, küll aga võiksid lasta kontrollida kilpnääret, juhul kui sa pole alati nii kõhna olnud.
Õues proovi käia kasvõi siis, kui lapsel pole uneaeg. Minul oli kõige suurem stress pidevast kodusistumisest. Ja kui võimalik, siis soovitan kõhukotti (ostsin kasutatuna Ergo Baby), minul laps jäi selles väga meelsasti magama ja kui magama ei jäänud, siis oli täitsa vait ja rahulolev, et sain käia poes ja õues jm., kahjuks avastasin selle tiba hilja, oleks võinud juba varem tunduvalt lihtsam olla.
Ja peale esimesi päevi läks ka meeleolu kuidagi paika, et eks see võib suuresti hormoonides ikka kinni olla ka.
Jõudu! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.