Esileht Koolilaps Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed? RE: Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed?

Postitas:
Kägu

RE: Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Masenduses Kägule (00:24) – mis eluaastast tal sündroom tugevamalt välja lööma hakkas? Kas enne kooli oli juba ka aru saada, et tavakoolis ta hakkama ei saa? Kas lasteaias sai kenasti hakkama?
Lohutuseks vast nii palju, et olen paljudest kohtadest lugenud, et pubekaiga on kõige hullem ja seejärel suudavad nad kuidagi oma eripäraga lepida ja ehk vastavalt sellele ka käituda või oma käitumist ohjata.
Miks ma küsin – seepärast, et endal on kodus poiss (7-aastane), kel on mitmeid Aspergerile iseloomulikke jooni. Hetkel küll elu kenasti kontrolli all, aga ega ma ju ei tea, millal see taas võib pöörduda.[/tsitaat]
mul on 11-aastane poeg. 1.klassis tulid meie probleemid, st rutiini ja keskkonna muutus mõjus.lasteaias käis kõneravi rühmas, ja seal oli väike seltskond ja ind. õpe. seee keskkond sobis talle hästi. hulluks läks olukord tavakoolis kus klassis oli 20 õpilast.ja klassijuhatajaga laps ei klappinud.
seega kui 1. klass läbi ja kõik OK. saate hinge tõmmata.kui kooliminek ees, tuleb kõigeks valmis olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt