Esileht Koolilaps Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed? RE: Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed?

Postitas:
Kägu

RE: Mida kummalist teevad Teie Aspergeri sündroomiga lapsed?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil 12a Aspergeripoiss. Käitumishäired (sõnakuulmatus) on alates neljandast eluaastast, pubekana ei allu enam üldse millelegi. Eelmisel aastal lisandus veel bipolaarse meeleoluhäire diagnoos. Tekkisid raevuhood, kus ajas meid ahjuroobi, lauanoa või muu kättesattunud esemega taga ja oli täiesti eluohtlik. Hiljem jällegi nuttis omaette ja rääkis,et tahaks surnud olla kuna on nii halb..Üritas korra ka enesetappu. See on praeguseks ravimitega kontrolli all ja ohtlikud agressiivsushood kadunud.[/tsitaat]
Oh, avaldan kaastunnet…Minu tutvusringkonnas on pere, kus kolm poega on kõik aspergeri joontega. Neist üks tegigi enesetapu – külmalt ja kaalutletult arvestas välja, et elu ei tasu elamist. Samas oli/on viisakad, tublid ja jutukad, eriti täiskasvanutega…ainult et ma ei oska oma laste küsimusele, miks X nii imelik on ja temaga koos mängida tore ei ole, vastata (nojah, oskaks ju küll, aga mul on tunne, et ka nende laste vanemad ei ole probleemi kõigest hoolimata teadvustanud).

0
0
Please wait...