Esileht Väikelaps Millisest lego duplost alustada RE: Millisest lego duplost alustada

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina jälle üldse ei jaga seda Unico vaimustust.
Ühed sugulased paar aastat tagasi käisid peale, et mis lapsele sünnipäevaks kinkida… ütlesin siis lõpuks, et Duplodega mängib palju. Isegi komplekti kirjeldasin, väike punane med-õe auto oli, laps käis juba mitu nädalat selveris seda vaatamas. Aga mis tegid sugulased – tõid mingi Unico komplekti, et näe kui palju klotse, mis ta selle autoga ikka oleks teinud.
Klotsid olid mõttetud, täiesti suvalisest haprast plastikust ja ausaltöeldes lendasid õige pea prügikasti (nimelt hakkasid klotsid pragunema, olid vist veidi väiksemad kui Duplo klotsid. Või mine võta kinni. Kui juba tükid taga, on lapsele ohtlikud). Nagu need järeletehtud koopiad kõik on jamad.
Sellepärast on mul nii veider lugeda neid Duploteemasid, kus kohe ujuvad välja mingid vennikesed (kas Unico müügimehed??), kes hakkavad küsitud Duplo asemel oma Unicost jahuma…

Ma ei ole küll Unico müügimees, aga julgen arvata, et teil ei olnud Unico klotsid vaid mingi muu jama. Ma just sortisin ükspäev poisi klotse kahte kasti, tahtsin panna Unicod ja Duplod eraldi ja see ei olnud võimalik, sest ma ei teinud neil vahet. Mitte üks klots ei ole kahe aastase intensiivse mängimise tulemusena lagunenud.
Mina julgen soovitada Unico klotse küll, on palju odavamad ja kvaliteet sama mis Duplo klotsidel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.