Esileht Imetamine Minu imetamise kurb lugu ja lõpp RE: Minu imetamise kurb lugu ja lõpp

Postitas:

Kes väidavad, et imetamisnõustajad on ajupesu saanud siis nende inimeste enda aju vajaks pesu.
Imetamine on AINUS lapsele PARIM toitumise viis. Pole mitte midagi paremat ja kasulikumat lapsele kui rinnapiim. Mitte ÜKSKI kunsttoit ei ole võimeline pakkuma sellis kvaliteeti nagu rinnapiim. Isegi mitte ligilähedaselt.

Need emad kes alla 6k lapsega imetamisest loobuvad on ise saamatud ja laisad. Vaid väga väike osa on neid naisi kellel tõesti on mingi tõsiseb probleem. Enamus on lihtsalt äpud ja ei suuda oma lapsele parimat pakkuda.
Ma ei ole imetamisnõustaja aga olen väga tänulik selle ameti inimestele. EHk jõuab tänu neile rohkemate emade teavdusesse kui vajalik ja kasulik on rinnapiim. On teaduslikult tõestatud, kui palju probleeme on edasises elus kunsttoidul olnud lastel. See avaldab terve elu mõju kuna immuunsus kujuneb 3.eluaastani.

Mina esimest last ka ei saanud imetada kuna tol ajal polnud sellist tuge ja abi ega internetti. Praegu isegi tunnen ennast lapse suhtes läbikukkununa. Olin ju ka! Õnneks edasiste lastega on kõik sujunud kenasti, lapsed on saanud üle aasta rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.