Esileht Veebikonstaabel moraalne ahistamine läbi neti ja telefoni RE: moraalne ahistamine läbi neti ja telefoni

Postitas:

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Mina ise pöörduks tsiviilkohtusse pideva tülitamise ja pererahu häirimise pärast ja soovitaks seda ka oma sõbrale. See variant on siit läbi käinud ja oli ka minu esimeses vastuses kirjas. Rohkem infot http://www.just.ee/106, seal on olemas näiteks viide tasuta õigusabi taotlusele.
[/tsitaat]
Aitäh. Vastus on kena. Aga olete te ise sellel lingile vaadanud juriidikast mittemidagi teadva inimese pilguga?

Tasuta õigusabi, mida soovitate sealsed variandid paistavad minu silmale väga spetsiiifilised, st sellises asjas tavaline inimene seda taotlema minna ei saa. Ühe variandina on välja pakutud ka perekool.ee-d. Mida see tähendab, sedasama siinset rubriiki?

Sel juhul aitate ehk aru saada? Mina seda lugedes ei suutnud aru saada, kas pöörduda tuleb Halduskohtusse? Mida selleks täpselt tegema peab? Palju see maksma läheb?

Iga link sealt lehelt avab uue valikute rodu, lihtsat ja ühest selgitust ma ei leia….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 21:17; 10.01 12:41; 10.01 19:30; 31.07 12:27;
To report this post you need to login first.