Esileht Tööelu, raha ja seadused. Natuke teistsugune küsimus t.-deklaratsiooni kohta. RE: Natuke teistsugune küsimus t.-deklaratsiooni kohta.

Lapse lasteaeda minekul täitsime avalduse kuhu pidi kirjutama lapsevanema andmed, koos isikukoodiga deklaratsiooni jaoks. Kirjutasime sinna nii ema kui isa andmed. See tähendab siis, et lasteaed esitas maksuametile sealt oma äranägemise järgi lapse koolituskulud emale või isale? Sest meie käest ei ole seda küsitud, et kummale lapse koolitused!? Maksnud oleme ka kord isa kord ema arvelt.
Ja nüüd vist juba hilja seda uurida ja vajadusel nime/koolituskulude maksjat ja deklareerijat vahetada? Lihtsalt ei mõelnud ennem sellele, nüüd siin nende deklaratsiooniteemadega seoses alles meenus!
Jällegi lugupidamisega
Suve