Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nii-nii kurb :´( RE: Nii-nii kurb :´(

Postitas:
Kägu

RE: Nii-nii kurb :´(

8 aastat tagasi jäin ilma kaksikutest,esimene olevat juba sündides surnud,teist suudeti mõnda aega hoida elul,oli ka tunne,et on maailma lõpp.Peale kaksikuid pandi diagnoos,viljatu,kuna sünd algas tugeva trauma tõttu ja emakas oli katki,veidi hiljem jäin uuesti rasedaks,arstide üllatuseks aga kahjuks see rasedus katkes 7+ siis arvati,et ega ma lõpuni suudagi kanda,veel veidi hiljem tuli emakaväline,selleks ajaks olin täielik vare ja lotuse kaodanud,peale õnnestunud emakavälise aborti,jäin uuesti rasedaks(raseduse ajal avastati rasedusdiabeet)siiski kulges kõik hästi,piiga sündis ja nüüd saab varsti kuueseks,peale seda oli ka katkemine ja seejärel sündis teine tütar,seejärel oli taas katkemine vähe suuremas staadiumis 12+ ja nüüdseks olen õnnelik kolme lapse emme…

Selle loo moraal,elus tuleb palju halbu asju ja koledaid katkemisi,sel hetkel oleme me meeleheitel aga lohutuseks,elul on sinujaoks palju head ehk veel varuks.Mina siiamaani pole üle saanud kaksikutest ega ka katkemistest aga ajaga läheb kõik kergemaks…

0
0
Please wait...