Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3 RE: Novemberikad katse/vol 3

Postitas:

Inge21, nii tore, et meeles pidasid 🙂 Käisin arstil ja arst ütles, et väga ilus uba ja väga ilus rasedus !!!!!!!! Esimesel korral ta eriti ei hõisanud midagi, ta veidi kartis, et ehk liiga väike. Nüüd aga olevat kõik ülimalt tiptop. Limaskest uhke ja kohev ja uba on teinud endale pesa väga heasse kohta emakas. Nii, et pühad saan vast rahulikult võtta.

teretulemast Kikerikii ! Võta lähiajal hästi rahulikult. Veritseva hematoomiga aga minu teada enamus kannavad raseduse ilusasti lõpuni. Väga ei tasu paanitseda, arvan ! Muide, sul peaks olema siis ju 6+1 täna, sest mul on tähtaeg 22.11 ja mul on täna 6+0.

karu, sullegi toredaid pühi ! Unenägudest mäletan eelmistest rasedustest mitut. Üks neist oli selline, et nägin, et sünnitasin ja laps oli nagu pöialpoiss. No tõesti sõrme pikkune. Ja küll oli siis tegemist, et ta kuhugi ära ei kaoks. Otsisin pidevalt taga laua allt ja voodi allt ja mis iganes. Sünnitasin miskis suures ostukeskuses, suvaline poodleja tuli appi riiulite vahele mulle 😀

Teine unenägu oli selline, et olles ise rase ca 25 nädalat (mida ma ka päriselt olin), sain sõpradega kokku ja otsustasin neile last näidata. Lõikasin kõhu parajalt lõhki ja võtsin lapse välja. Kõik ohhetasid ja ahhetasid ja siis keegi küsis, et kle vist on liiga vara ikka veel teda kõhust väljaspool hoida, pane tagasi. No toppisin tagasi ja kuidagi sai lootekott kinni liimitud (vesi polnud välja jooksnud veel) ja kõht ka kinni pandud 😮 Pärast veel pabistasin, et huvitav, kas lapsel miskit tervisehäiret ei teki sellest, et ta vahepeal kõhust välja võtsin…..:D

Ühesõnaga, üsna sellised science fiction unenäod, ulme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.