Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novemberikad katse/vol 3 RE: Novemberikad katse/vol 3

Postitas:

Mul oli alakõhu torgete ja päevade valuga samamodi, et märtsi esimeses pooles olid, vahepeal ei olnud nagu midagi eriti, aga see nädal jälle aegajalt kõht valulik ja iiveldus on ka suure hooga tulnud, kui varem polnud üldse, siis nüüd pean koguaeg midagi sööma, nii kui kõht tühjemaks läheb hakkab halb, mul peaks olema siis 6-8 ndlt umbes, täpsemalt ei tea enne 11 aprilli kuna esimene UH näitas, et rasedus natuke liiga väike. Seetõttu mul oma iveldamise üle ka väga hea meel sest natuke ikka peetuse kartus ka hinges, aga peetumise korral ei tohiks ju tunnuseid juurde tekkida kuna hormoonide tase ei tohiks väga enam tõusta. Olen küll lugenud, et neid kellel juba enne iiveldus olnud, siis peetumise korral ei pruugi kohe ära kaduda, aga kui varem polnud, siis tekkida ikka vist ei tohiks. Gaasiprobleeme õnneks väga pole, õhtuti vahest on kõht punnis, aga selliseid valulikke gaase on väga vähe olnud, kuigi söön küll kõike, muna, kapsast jms mis peaks gaase tekitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.