Esileht Koolilaps Olen omadega jännis – suvevaheaeg ja 9a tütar RE: Olen omadega jännis – suvevaheaeg ja 9a tütar

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui selline setting on olemas, siis peab saama seda ka nii panna, et tütar ise ei saa tühistada.
Settingu panemine käib siis vist kuidagi teise parooli või kasutaja alt. Las mõni arvutispetsiallist aitab sind.
Ma arvan, et oleks mõistlik koolivaheajal umbes 4 tundi panna (kooliajal vähem), mitte liiga vähe ka, vaid parasjagu ja kui halvasti käitub, siis karistuseks saab ajutiselt arvutiaega vähendada või preemiaks juurde panna.
Minumeelest on see aja piiramine väga hea võimalus, lapsel on endal raske end kontrollida ja sinu närvid jäävad ka terveks, sest ei pea vahetpidamata kõrval nuiama, et lõpetaks. Arvuti ongi ju sõltuvusttekitav, ka täiskasvanutel. [/tsitaat]

Võtke tööle minnes läpaka juhe kaasa. Nii kaua, kui aku vastu peab, saabki läpakat kasutada. Kui vana läpakas, siis vaevalt see 3-4 tundigi vastu peab.