Esileht Väikelaps On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe) RE: On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe)

Postitas:
alannah

RE: On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe)

Ma kirjutan sulle, kuidas mina hakkama sain öise võõrutusega. Mu laps hetkel on 1a9k, päeval saab veel rinda, aga öise lõpetasin ära siis, kui laps oli u. 1a. Mul laps magab kaisus ja ma öösiti hakkasin teda imetama istudes, niiet võtsin ta kaksisratsi oma sülle-see on võrdlemisi ebamugav asend lapse jaoks. Varem olime ikka mõlemad külili ja muidugi võis poiss siis öö otsa luttida mõnusalt. Niiet ma kunagi ei keelanud tissi. U. 3 päevaga ei tahtnudki poiss enam süüa. Ärkas ikka palju, aga jäi uuesti ilma söömata magama, vahel keerasin tal külge, silitasin selga vm. Tegelikult pole öised uned oluliselt paranenud siiamaani, ärkab heal juhul 2-3 x öö jooksul ja halvemal juhul…noh, 20 x. Küll ta ajab end nuttes käpuli või püsti või räägib kõva häälega või niisama soiub. Aga jah, meil läks see kuidagi kergesti. Paar korda olen haiguse ajal jälle andnud öösiti pikali olles tissi, aga kohe kui tervis parem hakkan teda jälle püsti tõstma ja paari päevaga söömine jälle unustatud.
Lisaks ma soovitaksin just päeval tissi anda nii palju, kui laps soovib. Meil oli ka u aasta ringis hull tissisõltuvus, mis läks seda hullemaks, mida rohkem ma üritasin keelata/tähelepanu kõrval viia. Lõpuks ma siis andsin nii palju, kui poiss soovis ja u. kuu aja pärast jäid järgi varahommikune, lõunane ja õhtune kord.
Kui sind huvitab, siis võin ka rääkida, kuidas me saime lahti tissi otsas magama jäämisest.

0
0
Please wait...