Esileht Väikelaps On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe) RE: On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe)

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu laps oli sama vanalt totaalne öine tissisõltlane, kuni 10 ärkamisega. Mulle määrati tablettravikuur, mille puhul imetamine oli välistatud.
Alustasin reedel. Komandeerisin ema enda juurde ja andsin lapse ööseks talle. Tulemuseks paar ärkamist. Laupäeva öösel vastu pühapäeva kordus sama. Pühapäeval lahkus ema oma koju ning olin totaalselt endast väljas. Üllatuseks laps enam öösel ei ärganud, vaid põõnas hommikuni. Paaril õhtul oli uinumismuresid – kiskus mu pluusi, kuid ei midagi hulu. Tekkis uus rutiin ja nii juba pool aastat.
Soovitan julgelt võõrutada – see ei ole toidu- vaid lähedusevajadus. Lähedust ja turvatunnet saab aga selles vanuses lapsele pakkuda ka teisiti.
(See on pelgalt minu arvamus. Tean, et paljud emad leiavad just tissitamise olevat läheduse aluseks.)[/tsitaat]

Paraku, meil issit pole, kellelt abi paluda.
Ema on mu pärast samuti mures, pakkus välja, et tuleb järgmine nädalavahetus minu juurde, et ma võiksin siis sõita kuhuiganes ja teha midaiganes. Ahvatlev pakkumine, aga muretsen juba ette…samas lepib pisike minu emaga väga hästi…aga seda küüslaugu trikki ma proovin täna.

Olen kahe käega poolt, et aastased+ lapsed saavad veel rinda, kui mõlemad, nii ema kui laps seda naudivad!

Aitäh juba vastanutele! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 12:56; 12.01 14:37;
To report this post you need to login first.