Esileht Väikelaps On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe) RE: On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe)

Postitas:

See v-o teid ei aita, aga kirjutan ikka.

Meil oli ka arsti poolne keeld rinda edasi anda, kuna sain ravimid peale. Laps oli selleks ajaks 1,7.a. Lisaks olin rase, mis arsti sõnul oleks võinud loote ohtu seada, kuna teadupärast töötavad rinnad ja emakas mingilmääral koos. Niisiis päevapealt lõpetasime. Issi läks pojaga oma ema juurde ööseks ja nii tegime 2 nädalat. Hommikul sain jälle lapse ja õhtul läks issiga vanaema juurde. Tulid muidugi ka tõrked olukordades, kus ta oli harjund ka tissi saama (nn. lohutustiss:) Siis kiskus ka veic pluusi ja oli selline teistsugune. Uueks mureks kujunes aga minu jaoks päevane magama panek:) Seda hakkasime eranditult õues tegema:) Nüüd on poiss 1,10 ja ca nädal tagasi hakkasin toas magama panema ka lõunal. Ja minu üllatuseks, tuli see tal päris hästi välja:) Kuigi minu kaisus ja nüüd on lühemad uned, aga siiski:) Imesid ei tasu ka vist oodata:)

Edu teile oma nipi leidmiseks:) Äkki teid saab ikkagi ema aidata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.