Esileht Väikelaps On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe) RE: On siin veel rinnalapsi, kes on 1.a. ja 3.k. jne vanused? (võõrutamise nippe)

Postitas:

minul 1a 3k tugev tissisõltlane.
Magab öösel üsna ilusti – minu kaisus magab ja tissi nõuab õhtul enne magama jäämist, kella kuue ajal hommikul ja siis enamasti magab kella 9-ni. Hammaste tuleku ajal ärkas ka iga natukese aja tagant üles ja olin elav lutt nii öösel kui päeval. Muidu nõuab ikka päeval ka vahelduva eduga tissi – tuleb sätib ennast mugavasti minu sülle pikali oma tissiasendisse ja ootab või kui on kannatamatum, siis ripub küljes ja nõuab \”tiihhh\”.
Hetkel olen valmis teda rõõmsalt vähemalt suveni tissitama, eks siis paistab, kuidas kujuneb.

Suurema lapse võõrutasin päevapealt, kui ta oli 1a 4k, seda oma haiguse tõttu – mässisin endale põue kapsalehed ning magama panin lapse ise tema kõrval voodis last rahustades. Nuttis tegelikult ainult ühe õhtu, järgmisel juba oli tiss justkui ununenud. Endal oli isegi väike pettumus justkui, et nii lihtsalt läkski. Päeval jalutasin niikuinii temaga õues ja ta jäi vankris magama.’

Mina eelistaksin ikkagi ise juures olla sellel võõrutusajal – lapsel ikkagi kindlam olla, kui ema on temaga, niikuinii peab uue elukorraldusega leppima. Edu ja kindlameelsust!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.